מדרסים אורטופדים

midraכפות הרגלים הם הבסיס של הגוף ובעלי ההשפעה הגדולה ביותר על היציבה של גופנו.

מגוון המדרסים מתאים:

    atrex

  • לספורטאים
  • (רצי מרתון, חיילים קרביים)
  • לאנשים כבדי משקל
  • לחולי סכרת (רגל סוכרתית)
  • לבעלי כפות רגלים עם דפורמציות

טיפול נכון במנח כפות הרגלים יכול למנוע כאבים ונזקים – לקרסוליים, שוקיים, ברכיים, אגן וגב תחתון.
בחירת המדרס נעשית מתוך אבחון של מנח הרגל ובשילוב מבנה הגוף ואופי הפעילות הגופנית.
בניית המדרס נעזרת באמצעות טכנולוגיית ה –istep הממוחשבת, היחודית והמתקדמת, עם תוצאות מדוייקות מאוד.
מערכת ה – istep, מזהה במהירות את מבנה כף הרגל ואת אזורי הלחץ.
המדרס נבנה לפי מידת גבס בהתאמה אישית עפ"י טביעת כף הרגל.

בין המוצרים הנפוצים ביותר הנמכרים במסגרת מכונים אורטופדיים, ניתן למצוא מדרסים אורטופדים.
מדרסים אורטופדיים מוצעים לרוב לסובלים מכשלים בצורת כף הרגל (פלטפוס- מצב בו קשת כף הרגל שטוחה ואינה מאפשרת יציבה נכונה לאורך זמן רב, והייפוס- מצב הפוך, בו קשת כף הרגל גבוהה וקמורה יתר על המידה),
לסובלים מכאבי גב הנגרמים עקב הרמת משאות כבדים, לעובדים בעבודה המצריכה עמידה ממושכת על הרגליים ולספורטאים.

כיצד מותאמים מדרסים אורטופדים בטבעון לכף הרגל?

במכון אורטופדי בטבעון ניתן להתאים מדרסים אורטופדים לכף הרגל של המטופל באופן האופטימלי והיעיל ביותר, דבר המאפשר שיפור כמעט מיידי בתפקודו בחיי היום יום.
לא מעט מטופלים אשר פנו למכון אורטופדי זה על מנת לרכוש מדרסים אורטופדים, הצהירו כי המדרסים אותם רכשו מקלים באופן משמעותי על חייהם האישיים והמקצועיים, ובזכותם חל שיפור עצום בתפקודם המקצועי והאישי.
בתחום האורטופדיה מדרסים מותאמים למטופל באופן המדויק ביותר, זאת על ידי שימוש בשיטות שונות לצורך מדידת הרגל. מדרסים אורטופדים בטבעון , מותאמים למטופל על ידי שימוש בתחבושות גבס. יציקת הגבס על כף רגלו של המטופל, מאפשרת זיהוי קפדני של מבנה כף הרגל, מציאת שורש הבעיה ומתן פתרון ראוי ואיכותי.

הליך זיהוי כף הרגל ובעיה הרפואית הספציפית ממנה סובל המטופל מתבצע באופן הבא:
כף רגלו של המטופל מוחזקת באוויר, דבר המאפשר את מדידתה באופן הניטרלי ביותר, ללא שום עומס המוטל על כף הרגל. הגבס עצמו, המשמש ליצירת המדרס, אינו מעוצב על פי צורת כף הרגל, אלא על פי האופן בו היא אמורה להיות. מדרסים אורטופדים המותאמים למטופלים על ידי גבס, נחשבים למדרסים היעילים ביותר, המאפשרים דריכה נכונה על כף הרגל בכל מקום ורגע נתון.

מדרסים אורטופדים בעמקים – אילו בעיות רפואיות נוספות ביכולתם לפתור או לשפר?

מעבר ל"תיקון" צורת כף הרגל במקרים של פלטפוס והייפוס ולשיפור כאבי גב הנגרמים לאור הרמת משאות כבדים באופן חריג, ביכולתם של מדרסים אורטופדים להביא לידי שיפור עצום בחיי היום יום של המטופלים המעוניינים בכך, ואף למנוע נזקים עתידיים במבנה הגוף. בין היתר, ביכולתם של מדרסים אורטופדים איכותיים לשפר את היציבה, לחלק את המשקל באופן האופטימלי ביותר על כף הרגל, לאפשר זרימת דם תקינה מכף הרגל ליתר איברי הגוף, למנוע ריחות לא נעימים מכף הרגל, לבלום זעזועים אשר עשויים להיגרם לאחר קפיצה או הליכה לא נכונה, לספוגה זיעה ועוד.